SUMMER 2017 LEAGUE WINNERS

 

 

D227 LEAGUE – SUNDAY MOOSE LAF DOUBLES

 

1ST PLACE – MOOSE LAF 4

DEB HAMILTON

BRUCE CRAIG

 

2ND PLACE – MOOSE LAF 2

ED DELPH

MATT HAYNES

 

3RD PLACE – MOOSE LAF 1

ZACH ANDERSON

TOM GARINGER

 

D239 LEAGUE – SUNDAY MIKES SPEEDWAY DOUBLES

 

1ST PLACE – MIKES 4

JEFF PACE

LOYD AXE

 

2ST PLACE – MIKES 8

MOLLY ANDREWS

KENT DEFFENBAUGH

 

3RD PLACE – MIKES 2

JOHN LEWIS

SCOTT MOSER

 

D228 LEAGUE – SUNDAY VFW 10003 DOUBLES

 

1ST PLACE – VFW 1

KAREN SHATLEY

MICHAEL PRAED

 

2ST PLACE – VFW 2

CODY JOHNSON

SHANNON ALLEN

 

3RD PLACE – LUCK 4

LISA BARLLETTE

RYAN WASIT

 

D231 LEAGUE – MONDAY NITE OWLS MIX DOUBLES

 

1ST PLACE – NITE 6

HEATHER WALTERS

CONNIE PULLEY

 

2ND PLACE – NITE 16

LISA DITCHLEY

DILLON HOOVER

 

3RD PLACE – NITE 7

ANGIE PARKER

JAMES ULMAN

 

D237 LEAGUE – MONDAY LUCKY’S DOUBLES

 

1ST PLACE – LUCK 8

RANDALL KEYS

CHRIS FLANNERY

 

2ND PLACE – LUCK 5

PHIL SEVIER

JOHN STOFLETH SR

 

3RD PLACE – LUCK 2

AARON SLEVIN

MIKE EMBRY

 

D233 LEAGUE – TUESDAY NITE OWLS DOUBLES

 

1ST PLACE – NITE 6

DONNIE KIENINGER

BRADLEY TRISLER

 

2ND PLACE – NITE 2

JAMES ULMAN

KELLY HAWK

 

3RD PLACE – NITE 4

BRIAN TANDY

DILLON HOOVER

 

D225 LEAGUE – TUESDAY EAGLES 3 PERSON

 

1ST PLACE – EAGLES 6

BOB WEAVER

CHUCK PATTERSON

BRIAN BROWN

 

2ND PLACE – EAGLES 5

DARREL GOLDMAN

ROBERT LEWIS

TRENT BOWLER

 

 

3RD PLACE – EAGLES 1

CHRIS COUNTS

CHARLA MILLER

TONY LOBIA

 

D235 LEAGUE – TUESDAY LUCKYS LADIES DOUBLES

 

1ST PLACE – LUCK 1

GINA NEEL

LOUISE LIFORD

 

2ND PLACE – LUCK 6

SIERRA GEHRING

JENNIFER ADIMARE

 

3RD PLACE – LUCK 2

MICHELLE GATES

JULIE MATHEWS

 

D236 LEAGUE – WEDNESDAY LUCKY’S DOUBLES

 

1ST PLACE – LUCK 1

JASON IMEL

CHARLES HOSKINS

 

2ND PLACE – LUCK 5

ADAM KLIENFELTER

JUSTIN BLEDSOE

 

3RD PLACE – LUCK 2

BILLY COX

DAN OLIN

 

D232 LEAGUE – WEDNESDAY SHOOTERS DOUBLES

 

1ST PLACE – SHOOT 2

JEFF COHEE

STEVE CHASE

 

2ND PLACE – SHOOT 5

STEVE HAPP

CHRISTIAN GRANDSTAFF

 

3RD PLACE – SHOOT 8

SCOTT HALE

TAYLOR REEF

 

D230 LEAGUE – WEDNESDAY KT’S DOUBLES

 

1ST PLACE – KTS 1

JOSH WINKLER

DALE PITCHFORD

 

2ND PLACE – KTS 5

JEREMY RENO

TONI GLEN

 

3RD PLACE – KTS 3

ZACK LANE

BEN HEINTZELMEN

 

D240 LEAGUE – THURSDAY LUCKY’S MIX DOUBLES

 

1ST PLACE – LUCK 8

TAMMY HAMBLEN

THOMAS HAMBLEN

 

2ND PLACE TIE – LUCK 4

JENNIFER ADIMARE

DOUG WOODY

 

3rd PLACE – LUCK 7

GINA NEEL

HERB NEEL

 

D241 LEAGUE – THURSDAY SHOOTERS MIX DOUBLES

 

1ST PLACE – SHOOT 7

WENDY COHEE

JEFF COHEE

 

2ND PLACE – SHOOT 3

DEBBIE PATTERSON

TRACY WRIGHT

 

3rd PLACE – SHOOT 10

JESSICA BUCK

DARRELL MAXWELL

 

D238 LEAGUE – FRIDAY LOCAL DOUBLES

 

1ST PLACE – LOCAL 1

JERRY LANIE

JOSH BRUENS

 

2ND PLACE – LOCAL 3

MIKE MENDOZA

TRISHA OLIVER

 

3rd PLACE – LOCAL 4

JASON FULLER

EMILY FULLER

 

D226 LEAGUE – FRIDAY NITE OWLS MIX DOUBLES

 

1ST PLACE – NITE  2

GINA NEEL

HERB NEEL

 

2ND PLACE – NITE  

JEANNIE GEHRICH

ED BAKER

 

3rd PLACE – NITE 12

MARCY KIRBY

JACK HARRELL

 

D229 LEAGUE – SATURDAY SHOOTERS DOUBLES

 

1ST PLACE – SHOOT 4

DARRELL MAXWELL

DUSTIN YATES

 

2ND PLACE – SHOOT 1

CURT PETERSON

STEVE CHASE

 

3rd PLACE – SHOOT 6

TRACY WRIGHT

RICKY WRIGHT

 

D224 LEAGUE – SATURDAY MIKES SPEEDWAY DOUBLES

 

1ST PLACE – MIKES 1

SHAWN SEAMAN

LOYD AXE

 

2ND PLACE – MIKES 5

JENNIE FLOYD

STEVE WILSON

 

3rd PLACE – MIKES 2

DENISE MITCHELL

JEFF PACE

 

D234 LEAGUE – SATURDAY LOCAL DOUBLES

 

1ST PLACE – LOCAL 4

JERRY LANIE

THERESA LANIE

 

2ND PLACE – LOCAL 2

JASON FULLER

EMILY FULLER

 

3rd PLACE – LOCAL 5

JOE LANIE

BRITTENY DAFCIK